×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zlot111 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

 

Oficjalna strona Gentlemen's Club Oświęcim

 

gco4W dniu 11 kwietnia 2015 Klub Motocyklowy GCO wspólnie 
z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu przeprowadzili Akcję 
"Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie" Co roku na polskich drogach setki motocyklistów ginie,a tysiące zostaje rannych na skutek nieuwagi kierowców samochodów osobowych i ciężarowych.

Z troski o mniej widocznych, ale obecnych na drogach kierowców jednośladów został przygotowany apel w postaci naklejek samochodowych "PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE". Celem akcji jest uświadamianie kierowcom samochodów, iż motocykle ze względu na swoje gabaryty często poruszają się sprawniej i bardziej dynamicznie, stając się przez to mniej widoczni w lusterkach dla pozostałych uczestników ruchu. Nagminne jest również rozpoczynanie manewru wyprzedzania bez zerknięcia w lusterko. Kierowcy samochodów nie zdają sobie sprawy, jak z pozoru prosta czynność nabiera w tym przypadku ogromnego znaczenia , bo przecież jedno zerknięcie w lusterko może ocalić czyjeś życie lub zdrowie. Na fotorelację z akcji zapraszam do galerii.